پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران و کرج

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران و کرج اگر می خواهید از صحت سلامت خودرو خریداری شده اطمینان حاصل کنید بهترین گزینه مراجعه به مرکز کارشناسی خودرو است.

در این مراکز خودرو مورد نظر را نقطه به نقطه از بدنه گرفته تا تک تک قطعات سوار شده بر آن بررسی نموده و وضعیت آن را به مشتری اعلام می کنند.

با اینکه مراجعه به کارشناس برای بررسی خودرو خودرو در هنگام خرید مخصوصا در خرید خودرو های کارکرده بسیار مهم تلقی می شود اما هیچ اجباری در اجرای آن وجود ندارد. به نوعی که متقاضی بنا به خواست خود اقدام به این کار می نماید. کارشناسی خودرو و تعیین قیمت کارشناسی آن شاید در هنگام خرید و فروش خودرو های صفر زیاد مهم به نظر نیاید چرا که خودرو مذکور به نام صفر و کاملا آکبند فروخته می شود.

بهترین مرکز کارشناسی خودرو در تهران و کرج

با این وجود اگر خواهان خرید خودرو های صفر قیمت بالا هستید عاقلانه ترین راه مراجعه به کارشناس است. اهمیت این مقوله زمانی شدت می گیرد که امکان دارد خودرو مورد نظر حین فرایند تولید، حمل و نقل و یا دیگر اتفاقات دچار ایرادات جزئی شده باشد که خود به خود باعث افت قیمت می شود. از طرف دیگر فروشندگان که نمی خواهند خودرو تولید شده را با قیمت پایین تر بفروشند.

در نتیجه خط و خش یا هر گونه ایراد آن را تعمیر نموده و به نام صفر به فروش می رسانند. در نتیجه بهترین گزینه این است که از کارشناس خبره در جهت تعیین سلامت کامل خودرو بهره مند شویم. اما کارشناسی ماشین و خرید و فروش به قیمت کارشناسی در هنگام معامله خودرو های کارکرده بسیار مهم می باشد که در ادامه به این مقوله پرداخت شده است.

در کارشناسی خودرو چه مراحلی بررسی می شود؟

کارشناسی خودرو شامل مراحلی می باشد که به ترتیب انجام می شود تا میزان سلامت فنی و بدنه خودرو مشخص شود.

 

کارواش اتوماتیک

اولین گزینه شستشوی کامل خودرو به کمک میکرو فایبر استاندارد و خشک کردن آن می باشد.

بررسی سلامت موتور

موتور خودرو یکی از مهم ترین قطعات به کار رفته در تولید خودرو می باشد. و بررسی و تست سلامتی آن بسیار حائز اهمیت است.

تست تعلیق

در این مرحله وضعیت ترمز ها، وضعیت دیسک ها و زاویه های فرمان مورد بررسی قرار می گیرد.

تست تکنیکال

انجام این تست به تخصص و تجربه کارشناس خبره مربوط می شود و از کف خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

دستگاه دیاگ

بخش کامپیوتری خودرو ها که به ecu معروف است توسط دستگاه دیاگ ترجمه می شود. به نوعی که با این روش می توان خطاهای خودرو را تشخیص داد و رفع نمود.

تست رنگ و بدنه

این گزینه زمانی اهمیت پیدا می کند که می تواند نشانگر تصادف جدی و آسیب های جدی در بخش های داخلی خودرو باشد. در نتیجه با تشخیص قسمت های رنگ شده به کمک دستگاه خاصی می توان آن را تشخیص داد.

تست آج لاستیک ها

در این مرحله لاستیک ها، رینگ، ضخامت لاستیک و… را مورد بررسی قرار می دهند.

تست چراغ خودرو

بررسی کلیه چراغ ها و زاویه تابش آن در این مرحله انجام می پذیرد.

گزارش کارشناسی

در پایان مرحله کارشناسی برگه ای تحت عنوان برگه کارشناسی به مراجعه کننده اعطا می شود که در این برگه اطلاعات کلی خودرو و سلامت بخش های مورد بررسی و همچنین قیمت کارشناسی خودرو نوشته می شود. اعتبار این برگه مدت محدود می باشد.

مرکز کارشناسی خودرو در تهران

مراکز کارشناسی با توجه به نیاز و استقبال افراد در نقاط مختلف شهر ها دایر می باشد. لذا پیدا کردن بهترین آن نیاز به تجربه و آزمون و خطا دارد. با این وجود سابقه درخشان و نام خوش نشانگر کیفیت بالای خدمات ارائه شده در آن مرکز می باشد. مرکز تخصصی تابش خودرو یکی از معتبر ترین مراکز کارشناسی خودرو می باشد که در شهر تهران مستقر است.

در این مرکز کلیه خدمات کارشناسی، خرید و فروش خودرو کارشناسی شده در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت انجام می شود. همچنین افرادی که به دنبال مرکزی آنلاین و مطمئن برای تعیین قیمت کارشناسی خود هستند می توانند با این مرکز در تماس باشند.

همکاران ما در طول مدت شبانه روز در سامانه تابش خودرو آماده ارائه خدمات می باشند. برای ارتباط با بخش های مربوطه و دریافت خدمات از جمله:

  • تعیین قیمت کارشناسی در محل یا به صورت آنلاین
  • فروش خودرو خود در اسرع وقت
  • خرید خودرو با مناسب ترین قیمت
  • تشخیص رنگ خودرو
  • کارشناسی خودرو

با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *