پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۴

پاسخگویی همه روزه از ۸تا۲۲

همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۲۶۹۷۵۴

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۴

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۲۸۴۲۷۱۸۰

پاسخگویی همه روزه از ساعت۸تا۲۲

برگه کارشناسی خودرو چه مواردی ذکر می شود؟

برگه کارشناسی خودرو چه مواردی ذکر می شود؟ یکی از مراکزی که در هنگام خرید خودرو صفر و کارکرده پیشنهاد می کنیم به آن مراجعه نمایید مرکز کارشناسی خودرو می باشد.

در این مراکز خودرو مورد نظر به لحاظ سلامت فنی و بدنه توسط کارشناسان و متخصصان مربوطه بررسی شده و در پایان برگه کارشناسی خودرو داده می شود. خودرو های کارشناسی شده سریع تر از دیگر خودرو ها معامله می شوند.

چرا که به علت تعیین قیمت منصفانه و کارشناسی شده اعتماد بین فروشنده و خریدار به سرعت برقرار می شود. از آنجایی که خودرو جدا از استفاده برای حمل و نقل یک وسیله معاملاتی در ایران محسوب می شود در نتیجه با خرید و فروش هوشمندانه می تواند به یک حرفه پر درآمد تبدیل شود.

برای این کار کارشناسان ما در مرکز کارشناسی تابش خودرو در کنار شما هستند تا با کارشناسی اصولی و تعیین قیمت واقعی دستگاه بتوانند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه دهند. این خدمات برای خودرو های صفر و کارکرده ارائه می شود اما احساس نیاز به آن در خرید و فروش خودرو های دست دوم بسیار احساس می شود. چرا که خودرو وسیله ای مصرفی می باشد و عوامل مختلفی می تواند باعث افت قیمت آن شود. در نتیجه هوشمندانه ترین گزینه مراجعه به کارشناس است. اگر فروشنده اید و یا خریدار خودرو هستید می توانید در قبال هزینه اندکی با اطمینان خاطر خرید و فروش نمایید.

 

برگه کارشناسی خودرو

برگه کارشناسی خودرو شامل چه مواردی است؟

همان گونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم اگر شما خودرو خود را به مراکز مربوطه بفرستید پس از کارشناسی برگه ای به شما داده خواهد شد که اطلاعات مورد بررسی در آن ذکر می شود.

اعتبار این برگه محدود بوده و پس از گذشت مدت معلوم فاقد اعتبار می باشد. از جمله مهم ترین مواردی که در برگه کارشناسی خودرو به آن اشاره می شود به قرار زیر است:

 

کارشناسی رنگ و بدنه

 

از جمله مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت خودرو در ایران به آن توجه می شود رنگ بدنه می باشد. چرا که رنگ شدگی خودرو نشانگر تصادفی بود، تعویض قطعه و… می باشد که ایرادات پنهان خودرو را می تواند نشان دهد.

 

کارشناس فنی، موتور و گیربکس

از مهم ترین و اساسی ترین مواردی که در کارشناسی به آن توجه می شود بخش های فنی و موتوری خودرو است. تشخیص سلامت این بخش ها به وسیله دستگاه های حساس و دقیق و به کمک متخصصین با تجربه و خبره انجام می شود. باید توجه داشته باشید که خودرویی که قصد خرید آن را دارید روغن سوزی نداشته باشد و صدای موتور کم و کارکرد آن روان باشد.

 

کارشناس فنی، موتور و گیربکس

کارکرد خودرو

سیستم کامپیوتری خودرو ها موسوم ecu شامل اطلاعات فنی و کارکرد خودرو است که با دستگاه دیاگ می توان مشخصات آن را بررسی کرد. همچنین برخی کیلومتر شمار برخی خودرو ها را دستکاری می کنند تا کمتر نشان دهد که می توان میزان دقیق آن را نیز بدست آورد.

 

کارکرد خودرو

تست رانندگی

بررسی جلوبندی،سیستم تعلیق و ترمز، گیبکس، عملکرد آپشن ها و … مواردی است که در تست رانندگی توسط کارشناسان شناسایی و بررسی می شود.

فرم کارشناسی خودرو آنلاین

فرم کارشناسی آنلاین خودرو که در سامانه تابش خودرو بارگزاری شده است در اصل یک روش سریع و کم هزینه برای تعیین قیمت خودرو می باشد. برای این کار می توانید وارد سایت شده و در قسمت کارشناسی اطلاعات خواسته شده را به درستی تکمیل نمایید. پس از قرار گیری اطلاعات در سایت کارشناسان آن را بررسی نموده و قیمت کارشناسی آن را مطرح می کنند. دقت این روش برای تعیین قیمت در صورت صحت اطلاعات وارده بسیار بالا می باشد.

فرم کارشناسی خودرو آنلاین

به دنبال افزایش قیمت خودرو های صفر خرید و فروش خودرو دست دوم رونق بالایی گرفته است. در نتیجه به دنبال افزایش تقاضای خرید ماشین دست دوم کم نیستند فروشندگانی که برای فروش خودرو خود به بالاترین قیمت از بیان ایرادات آن صرف نظر می کنند. افراد معمولی که تخصص کافی در این زمینه ندارند ممکن است دچار ضرر زیان در معامله شوند. در نتیجه خرید خودرو کارشناسی شده بهترین گزینه است.

یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز تشخیص قیمت و کارشناسی خودرو مرکز تابش خودرو می باشد. این مرکز با تخصصی ترین و با تجربه ترین کارشناسان سطح کشور به کمک بروز ترین و حساس ترین ابزار آلات توانسته است به مرکزی معتبر در سطح کشور تبدیل شود. همکاران ما در هفت روز هفته در این مرکز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *